City Cafe Cosmopolit

About company

City Café Cosmopolit, nacházející se v cetru Prahy, ve Spálené ulici, nedaleko od metra Národní třída, bylo vytvořeno jako koncept analogický s podobnými projekty v Londýně, New Yorku, Moskvě a Paříži. Přes tuto podobnost si však zachovává svůj osobitý styl.
Proč City Café Cosmopolit?
Koncepce City Cafe předpokládá, že si zde každý najde své místo podle svých představ a momentální chuti a nálady. Do Konceptu se přenáší duch a tep velkoměsta, kosmopolitnost je vyjádřena různorodostí dizajnu, kuchyně, zahraničních zkušeností majitelů i jazykovou pestrostí návštěvníků. Každé ze dvou poschodí City Café Cosmopolit má odlišný charakter a umožňuje splnit jakékoliv požadavky a přání našich klientů.
Dizajn Cosmopolitu, který byl vytvořen ve spolupráci se známým berlínským dizajnérem Žeňou Gloschem, odráží nejmodernější trendy současných restauračních projektů světových metropolí, spojujících jednoduchost s elegancí a příjemnou bezprostřední atmosférou.
Přízemí má spíše kavárenský charakter, příjemný pocit je dokreslen měkkými divany, množstvím polštářů, a dekorovanou “knihovnou”, se starými knihami, porcelánem, mosaznými svícny a hračkami, která dodává místnosti domácí, přátelskou atmosféru.
Horní patro nabízí hostům atmosféru otevřené, prosvětlené restaurace s nevtíravými dizajnérskými prvky, doplněnými stylovými obrazy a zrcadly. K dispozici je i několik lounge zón, umožňujících pohodlné posezení s přáteli, s počítačem, nad partií šachů nebo s vodní dýmkou. Samozřejmostí je internetové WiFi připojení zdarma.
Jídelní lístek představuje to nejlepší z evropské, české i azijské kuchyně. Samostatně je představen velký výběr sushi, které je gurmány považováno za jedno z nejlepších a současně cenově nejpřijatelnějších v Praze. Vinná karta obsahuje téměř padesát pečlivě vybraných druhů vín z celého světa, z nichž každé, včetně těch nejdražších, rozléváme po sklenicích, takže si má každý host možnost vybrat podle své chuti a momentální nálady.
Příjemné postředí , dokreslené skvělým jídlem, výbornou obsluhou a pečlivě vybranou hudbou, vybízí k posezení s obchodními partnery nad pracovní snídaní , obědovým menu, nad sklenkou vína s přáteli či k romantické večeři . O sobotách a nedělích mají rodiny s dětmi možnost využít nabídky na dětské menu zdarma. Majitelé i management Cosmopolitu je vždy připraven vyjít vstříc přáním a potřebám hostů, ať již při organizaci svateb či banketů, zajištění catteringů a donášky jídel domů nebo do kanceláří v dosahu restaurace. Pro VIP hosty jsou zajištěna parkovací stání přímo v budově.
Vyber si Cosmopolit podle svého gusta!

Reviews

Jídlo
Obsluha
Celek
Request for consultation


Pro hodnocení restaurace se přihlašte pod osobním profilem.
0%
20%
40%
60%
80%
100%

On shift

This restaurant has not entered schifts or currently no one works.

Reservation

Request for reservation was sent thank you. Please wait for the confirmation from the restaurant's staff..

Opening hours


Pondělí:    8:00 - 24:00
Úterý: 8:00 - 24:00
Středa: 8:00 - 24:00
Čtvrtek: 8:00 - 24:00
Pátek: 8:00 - 24:00
Sobota: 11:00 - 24:00
Neděle: 11:00 - 24:00

Contact

City Cafe Cosmopolit
Spálená 29
110 00 Praha 1
Email : cafe@cafecosmopolit.cz
Phone : +420 222 540 064
Website : www.cafecosmopolit.cz

Map

Debate

To enter the dabate you need to sign in

Pictures from Customers

City Cafe Cosmopolit

Menu

This restaurant has no menu.

City Cafe Cosmopolit

Polední menu

This restaurant has no menu.

Request for consultation

LoginNesprávné přihlašovací údaje

Don´t you have an account? Sign up
Password recovery

Log in for faster access to information from the world of gastronomy.