Awis Holding a.s.

Gastro ZoomCZ on 17:58, 10.06.2016

Pokladní software pro restaurace a obchody

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. byla založena v roce 1992. Firma má dlouholeté zkušenosti nejen s prodejem, ale hlavně s vývojem pokladních systémů pro restaurace a obchody. V současnosti patří společnost ke špičce svého druhu na českém trhu.

Co nabízíme

Nabízíme jak samostatný pokladní software, tak kompletní dodání potřebného hardwaru (POS terminály, pokladní tiskárny, mobilní číšník, pokladní zásuvky). Hardware i software řešení dodáváme včetně instalace do provozu, se zprovozněním místní Wi-Fi či vnitřní sítě. Instalace provádíme po celé ČR. Máme organizační schopnosti a dlouholeté zkušenosti, abychom dostáli zárukám na splnění všech závazků.

Jak pracujeme

Při spolupráci klademe důraz na komunikaci, rychlé a lidské jednání. Důkazem je více jak 500 spokojených zákazníků a realizovaných projektů. Snažíme se, aby všichni naši klienti byli spokojeni jak s pokladnou, tak se servisem a našimi komplexními službami. To vše nám také pomáhá splnit kvalitní tým spolehlivých pracovníků, kteří jsou připraveni poskytnout vám své zkušenosti v oboru. Naši zaměstnanci práci vykonávají důsledně a spolehlivě.

V rámci své činnosti můžeme zabezpečit specifické úpravy systému, propojit jej na jiný software (on-line, off-line), který požadujete. Kdykoliv jsme připraveni jednat o rozšíření nebo omezení systému dle vašich potřeb. Jsme schopni zúčastnit se jakéhokoliv vypsaného konkurzu a s okamžitou platností zareagovat na váš podnět.

Integrovaná politika kvality a environmentu (IMS)

Jednatel organizace A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. přijal v rámci svých realizačních procesů, následující politiku k zajištění efektivního řízení organizace. Základní aktivitou naší organizace se stává nezbytnost zavádění principů trvalého zlepšování systému řízení, kvality práce a ochrany životního prostředí do své každodenní činnosti. Kvalitu našich služeb chápeme jako jednu z nejvyšších hodnot, která nám umožňuje dále se rozvíjet.

Vedení společnosti se v rámci své politiky zavazuje

  • dosažení spokojenosti zákazníka s kvalitou našich služeb je naším prvořadým cílem
  • naplňovat právní předpisy a jiné požadavky, které se vztahují k předmětu činnosti
  • zapojit se do procesu zlepšování procesů jak s ohledem na kvalitu, tak s ohledem na ochranu životního prostředí
  • trvale vzdělávat své zaměstnance, předávat jim zkušenosti a zvyšovat jejich povědomí v otázkách kvality
  • výběrem a ovlivňováním dodavatelů zajistit realizaci své politiky
  • objektivně hodnotit environmentální profil a zlepšovat stav životního prostředí, a to zejména formou prevence znečišťování
  • vést otevřený dialog se zaměstnanci, zákazníky a veřejností o chování k životnímu prostředí
  • předcházet vzniku havarijních situací
  • důsledně realizovat hospodárná a preventivní opatření v oblasti využití odpadů a hospodaření s energiemi.
  • Petr Havelka jednatel spolecnosti A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mirek Švejnoha on 18:07, 10.06.2016
Osobně mám s touhle firmou velmi dobré zkušenosti. Mám od nich SW, který funguje tak jak má. Navíc platím opravdu jen za to, co opravdu využiji. Nejvíce se mi líbí ta možná modulárnost systému. Vždy si jeden vyzkouším formou pronajmutí a pokud se mi zalíbí, tak si ho hned zakoupím. Již vlastním 3 moduly a to Zákazníci, Sheriff a Mapa stolu.
Milada Lovoská on 16:13, 15.06.2016
Mám pokladnu a SW od této firmy, celkem mě to vyšlo na cca 16000 korun. Zkoušela jsem stejný systém koupit od firmy WinShop, tak ta cena byla trošku jinde.
Jindra Datel on 16:31, 15.06.2016
Jak to bude s EET ? Musím kvůli Babiškovi koupit nějaký systém ? DÍk
Lukáš Filipovic on 16:43, 15.06.2016
EET Podporjí, stačí si rozkliknout jejich webovky. To je tak těžký ? http://www.kasa-pokladna.cz, tam je všechno napsaný.

To enter the dabate you need to sign in

LoginNesprávné přihlašovací údaje

Don´t you have an account? Sign up
Password recovery

Log in for faster access to information from the world of gastronomy.