Black & White list

Služba, která uživatelům poskytuje informace o kvalitách zaměstnanců, kteří pracují v gastronomii. Součástí jsou také jejich reference a hodnocení. Služba je rozdělena na dvě základní kategorie - Black a White.

FAQ

Často kladené otázky

FAQ

Není vaše činnost v rozporu se Zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů?

NNení. Dle § 4 zmíněného zákona se osobním údajem rozumí údaj, kterým lze přímo či nepřímo identifikovat zejména na základě kódu, čísla nebo jednoho či více prvků, specifických pro jeho fyzickou, fyziologickou, psychickou, ekonomickou, kulturní nebo sociální identitu.

Co tedy naše společnost nabízí?

Naše databáze shromažďuje jména pracovníků v gastronomii, společně s pozicí, kterou vyhledávaná osoba zastává. Jedná se tedy pouze o ověření referencí, které již dnes funguje běžně například ústní formou.

Is it legal??

Yes, it is legal..

Kdo nese zodpovědnost za zveřejněné informace?

My. Veškeré povinnosti náleží správci databáze, tedy Gastrozoom.cz.

Mohu vyhledávat podle více parametrů?

Ano. Můžete vyhledávat dle jména a pracovní pozice.

Mohu do databáze sám zadávat údaje?

Ano. Naše databáze funguje jako živý organismus, který kromě získávání informací slouží firmám k předávání informací o kandidátech jiným subjektům. Cílem je ušetřit čas Váš i Vašich kolegů při rozhodování se, jakého kandidáta přijmout, či ne.

Proč bych předával informace dalším subjektům?

Když majitel, či provozní narazí na člověka, kterému věnoval spoustu času a onen zaměstnanec se zachová nekorektně, může Vás taková skutečnost stát velké množství financí, ať už na různém okrádání, či napřiklad na ztracených zákaznících a proto pokud Vy pomůžete zdělením takové informace jiným, jiní následně pomůžou Vám.

Mohu zadávat i pozitivní hodnocení?

Ano. Pokud se setkáte s kandidátem, který na vás zapůsobil, ale z nějakého důvodu jste se nedohodli na spolupráci, můžete o něm taktéž referovat.

Proč je služba zpoplatněna?

Služba je zpoplatněna proto, abychom mohli kvalitně zpracovávat databázi, zajistit technické zázemí a získávat nové partnery.

Mohu zadat rodné číslo uchazeče?

Ne. Není možné zadávat tyto údaje bez souhlasu uchazeče. Pokud si nejste jisti podle jména, můžete oslovit podnik, který do systému osobu zadal.

LoginNesprávné přihlašovací údaje

Don´t you have an account? Sign up
Password recovery

Log in for faster access to information from the world of gastronomy.